Marie Passerová - Zimní les

Olej na překližce, 10x13 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 19 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

87797. Zimní les
Dražba ukončena:15.12.2022 20:40:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč