Marie Passerová - Zima v lese

Olej na překližce, 10x12 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 18 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

99098. Zima v lese
Dražba ukončena:26.07.2023 20:59:30
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč