Marie Passerová - Zima na Šumavě

Olej na překližce. 10x14 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

42245. Zima na Šumavě
Dražba ukončena:25.03.2020 20:44:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč