Marie Passerová - Z Krkonoš

Olej na kartonu, 12x16 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 27 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

81297. Z Krkonoš
Dražba ukončena:28.07.2022 21:29:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč