Marie Passerová - Ve skalách

Olej na kartonu, 10x13 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 13 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

74551. Ve skalách
Dražba ukončena:31.03.2022 22:44:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč