Marie Passerová - V údolí

Olej na překližce, 10x13 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 13 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

72639. V údolí
Dražba ukončena:06.02.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč