Marie Passerová - V horách

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

82563. V horách
Dražba ukončena:01.09.2022 21:02:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč