Marie Passerová - V horách

Olej na překližce, 11x12 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

62469. V horách
Dražba ukončena:28.07.2021 22:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč