Marie Passerová - Uvozová cesta

Olej na překližce, 12x13 cm, signováno vpravo dole Passerová, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

12501. Uvozová cesta
Dražba ukončena:21.09.2017 18:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč