Olej na překližce, 12x13 cm, signováno vpravo dole Passerová, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1903-1969
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.