Olej na překližce, 34x34 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.
Dílo představuje pro autorku typický výjev. Malířský rukopis je zde umocněn použitou barevnou paletou, kterou Marie Passerová s oblibou ve svých dílech používala. Široká škála odstínů přírodních barev od okrově žluté po tlumenou zelenou vytvářejí harmonický celek. Obraz je dílem talentované autorky, jedné z nemnoha českých malířek první poloviny 20. století.
o autorovi: 1903-1969
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.