Marie Passerová - Sychravo v horách

Olej na překližce, 34x34 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Dílo představuje pro autorku typický výjev. Malířský rukopis je zde umocněn použitou barevnou paletou, kterou Marie Passerová s oblibou ve svých dílech používala. Široká škála odstínů přírodních barev od okrově žluté po tlumenou zelenou vytvářejí harmonický celek. Obraz je dílem talentované autorky, jedné z nemnoha českých malířek první poloviny 20. století.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

59790. Sychravo v horách
Dražba ukončena:26.05.2021 19:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč