Marie Passerová - Stromy u vody

Olej na kartonu, 39x36 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

29039. Stromy u vody
Dražba ukončena:28.02.2019 18:35:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč