Marie Passerová - Sázava u Zbořeného Kostelce

Olej na plátně, 25x40 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

304999. Sázava u Zbořeného Kostelce
Dražba ukončena:31.05.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč