Marie Passerová - Samota v horách

Olej na překližce, 26x38 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

65189. Samota v horách
Dražba ukončena:30.09.2021 22:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč