Marie Passerová - Samota u lesa

Olej na překližce, 12x16 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

Nejdelší strana: 16 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

72849. Samota u lesa
Dražba ukončena:23.02.2022 22:01:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč