Marie Passerová - Samota u lesa

Olej na plátně, 18x25 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

96360. Samota u lesa
Dražba ukončena:28.06.2023 20:08:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:28 000 Kč