Marie Passerová - Rybník u Chelčic

Olej na překližce, 13x17 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

21168. Rybník u Chelčic
Dražba ukončena:27.06.2018 19:37:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč