Marie Passerová - Průhled lesem-Dobový řezaný rám

Olej na překližce, 12x15,5 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Nejdelší strana: 26 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

152354. Průhled lesem-Dobový řezaný rám
Zbývá:16 dnů, 9 hodin
Konec dražby:28.01.2026 20:03:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč