Marie Passerová - Potok pod skalou

Olej na kartonu, 12x16 cm, signováno vlevo dole Passerová, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

15770. Potok pod skalou
Dražba ukončena:25.01.2018 21:27:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč