Marie Passerová - Okraj lesa

Olej na plátně, 39x60 cm. Signováno vpravo dole Passerová 1948. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

32361. Okraj lesa
Dražba ukončena:29.05.2019 20:49:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč