Marie Passerová - Nízké Tatry, Jasná

Olej na překližce, 17x20 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 26 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

106989. Nízké Tatry, Jasná
Dražba ukončena:13.12.2023 21:29:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč