Marie Passerová - Na samotě

Olej na překližce, 15x21 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

306002. Na samotě
Dražba ukončena:01.09.2020 20:19:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč