Marie Passerová - Lesní rybník

Olej na překližce, 13x16 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rám.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

22419. Lesní rybník
Dražba ukončena:26.09.2018 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč