Marie Passerová - Lesní motiv

Olej na překližce, 19x23 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

107098. Lesní motiv
Dražba ukončena:13.12.2023 23:18:55
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč