Marie Passerová - Lesní jezírko

Olej na překližce, 40x50 cm, signováno vpravo dole Passerová 1948, rám.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

7089. Lesní jezírko
Dražba ukončena:25.01.2017 22:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč