Marie Passerová - Les s horami

Olej na překližce, 10x13 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 19 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

101418. Les s horami
Dražba ukončena:27.09.2023 22:06:21
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč