Marie Passerová - Krkonoše ve Svatém Petru

Olej na dřevě, 20x30 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

88750. Krkonoše ve Svatém Petru
Dražba ukončena:25.01.2023 21:02:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč