Marie Passerová - Krkonoše ve Sv. Petru

Olej na překližce, 12x14 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 22 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

77211. Krkonoše ve Sv. Petru
Dražba ukončena:25.05.2022 21:27:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč