Marie Passerová - Krkonoše, Strážné u Vrchlabí

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 10x13 cm. Signování vpravo dole Passerová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

34023. Krkonoše, Strážné u Vrchlabí
Dražba ukončena:27.06.2019 19:52:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 500 Kč