Marie Passerová - Krkonoše, pohled z Jezerní Stráně na Bobí louky

Olej na překližce, 13x17 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

300675. Krkonoše, pohled z Jezerní Stráně na Bobí louky
Dražba ukončena:09.09.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:6 000 Kč