Marie Passerová - Krkonoše, okolí Pece

Olej na kartonu, 10x13 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Nejdelší strana: 19 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

108108. Krkonoše, okolí Pece
Dražba ukončena:27.12.2023 22:22:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč