Marie Passerová - Krkonoše nad Dolním Dvorem

Olej na překližce, 15x20 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám poškozen Malba poškozena.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

42339. Krkonoše nad Dolním Dvorem
Dražba ukončena:25.03.2020 22:17:41
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 000 Kč