Marie Passerová - Krkonoše, na Malém Špičáku

Olej na překližce, 14x12 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 20 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

114131. Krkonoše, na Malém Špičáku
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:49:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč