Marie Passerová - Krkonoše na Malém Šišáku

Olej na kartonu, 14x72 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rám.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

23927. Krkonoše na Malém Šišáku
Dražba ukončena:01.11.2018 21:16:26
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč