Marie Passerová - Krkonoše, Mumlava

Olej na překližce, 13x17 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 29 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

112861. Krkonoše, Mumlava
Dražba ukončena:27.03.2024 22:00:08
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč