Marie Passerová - Krkonoše - Jizera u Harrachova

Olej na překližce, 15x19 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

32364. Krkonoše - Jizera u Harrachova
Dražba ukončena:29.05.2019 20:08:54
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč