Marie Passerová - Krkonoše, cesta nad Pecí

Olej na dřevě, 12x14 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

300643. Krkonoše, cesta nad Pecí
Dražba ukončena:08.09.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč