Marie Passerová - Krkonoše, cesta na Lárovy boudy II.

Olej na překližce, 12x16 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 26 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

74812. Krkonoše, cesta na Lárovy boudy II.
Dražba ukončena:20.03.2022 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč