Marie Passerová - Krkonoše

Olej na kartonu, 15x17 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 27 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

81071. Krkonoše
Dražba ukončena:27.07.2022 20:42:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč