Marie Passerová - Krkonoše

Olej na překližce, 14x17 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

101431. Krkonoše
Dražba ukončena:27.09.2023 22:18:11
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč