Marie Passerová - Krkonoše - Benecko II

Olej na překližce, 13x11 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 22 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

112760. Krkonoše - Benecko II
Dražba ukončena:27.03.2024 20:39:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč