Marie Passerová - Krkonoše - Benecko I

Olej na překližce, 13x12 cm. Signováno vlevo dole Passerová Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 22 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

112840. Krkonoše - Benecko I
Dražba ukončena:27.03.2024 21:43:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč