Marie Passerová - Krajina u rybníka

Olej na překližce, 20x25 cm. Signováno vlevo dole Passerova 1944. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 39 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

114104. Krajina u rybníka
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:22:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč