Marie Passerová - Krajina u Nespek

Olej na překližce. 12x13 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

41168. Krajina u Nespek
Dražba ukončena:27.02.2020 22:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč