Marie Passerová - Krajina u Kostelce nad  Vltavou

Olej na dřevě, 12x14 cm.Signováno vlevo dole Passerová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

300599. Krajina u Kostelce nad Vltavou
Dražba ukončena:06.09.2019 20:15:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč