Marie Passerová - Krajina se stavením

Olej na dřevě, 13x10 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

34103. Krajina se stavením
Dražba ukončena:27.06.2019 21:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč