Marie Passerová - Krajina - Skupina břízek

Olej na desce, 10x13 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

67302. Krajina - Skupina břízek
Dražba ukončena:28.10.2021 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč