Marie Passerová - Jizerské hory, Polubný

Olej na překližce, 13x17 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

56270. Jizerské hory, Polubný
Dražba ukončena:25.02.2021 20:28:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč