Marie Passerová - Hrad v kopcích

Olej na překližce, 13x16 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Nejdelší strana: 24 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

115507. Hrad v kopcích
Dražba ukončena:29.05.2024 21:01:52
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč