Marie Passerová - Horská bystřina

Olej na překližce, 12x14 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 14 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

74492. Horská bystřina
Dražba ukončena:31.03.2022 21:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč