Marie Passerová - Fryšava na Moravě

Olej na překližce, 14x20 cm Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malovat se učila soukromě u malířů Václava Eichnera a Josefa Tříšky. Malířka a ilustrátorka. Kreslila do Denních listů a jiných novin.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

77622. Fryšava na Moravě
Dražba ukončena:25.05.2022 20:16:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč